top of page

Jestem fotografem mieszkającym w Warszawie. Fotografia to dla mnie wciąz pasja, a nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy. Na świat zawsze patrzę zdjęciami, zastanawiam się jakby to co właśnie widzę, wyglądało na zdjęciu i jak to najlepiej pokazać. 

 

Jakiś czas temu postanowiłem sie poświęcić fotografii również zawodowo. Stąd ta strona. Przez ostatnie lata pracowałem jako "nadworny" fotograf w Orange, gdzie zajmowałem sie głównie fotografią eventową i reporterską. Równocześnie rozwijałem sie w fotografowaniu płci pięknej. Specjalizuję sie w portretach, ale nieobce mi są też inne typy zdjęć. W opinii osób znających moje prace potrafię uchwycić to coś w kobiecie czego nawet ona sama w sobie czasami nie widzi :-)

 

Niedawno rozszerzyłem zakres swoich usług o fotografię okolicznościową, rodzinną czy też dziecięcą. Zacząłem również uczyć innych tego wszystkiego czego przez lata się nauczyłem czyli jak oświetlać, jak umiejętnie pokazać to co najlepsze, jak to potem zretuszować i obrobić na komputerze.

 

Jeżeli mógłbym Wam pomóc moimi umiejętnościami i talentem to śmiało piszcie, dzwońcie, podejmę się każdego zadania, bo mimo sporego doświadczenia wciąż się rozwijam i jestem stęskniony nowych wyzwań :-) I nie opróżnię na pewno Wam kieszeni ;-)

 

Pozdrawiam

G.

 

bottom of page