top of page

private shootings

For whom:

For sure not only for professional models. It doesn’t matter if you are young girl wanting to try your luck in the fashion world or tough guy wanting some tough and raw portraits or maybe mom who wants to freeze in the photo her kid who is growing so fast or a husband so in love in his wife and wanting to give her photo session as a gift. The only important thing is the idea that my photos can make you feel better, can bring some happiness to you closest or change the life of somebody a bit.

 

Jak:

Na sesję umawiamy sie w wygodnym dla Ciebie czasie. Oczywiście jest to zależne od rodzaju i klimatu zdjęć jakie mamy zamiar robić. Przecież na sesję w promieniach słońca nie umówimy sie w zimowe, późne popołudnie. jeżeli wybierasz pakiet
z wizażystką to pomalowanie Cię i stylizacja fryzury mogą potrwać do 1,5 godziny. Sama sesja przeważnie trwa 2-3 godziny. Chyba, że wybierasz opcję ze zmianą wizażu w trakcie więc automatycznie należy dodać czas na kolejny makijaż. W trakcie całej sesji staram się pomagać, ośmielać, czasem opowiadam głupie dowcipy i historie z mojego życia. Głównie po to, żeby atmosfera była luźna i żeby myśli typu: pewnie coś źle robię, pewnie nie umiem pozować, na pewno wyglądam źle, co on sobie o mnie pomyśli, nigdy nie zaprzątały Ci głowy. Wszyscy jesteśmy tu po to, żeby się tak naprawdę dobrze bawić, a przy okazji stworzyć coś pięknego i profesjonalnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakiety:

Standardową ofertę stanowią cztery pakiety. Ceny pakietów zaczynają się od 800 zł. Najtańszy to 5 w pełni obrobionych zdjęć. Ten pakiet nie obejmuje jednak wizażu. Pakiet drugi to też 5 zdjęć, ale z makijażem
i stylizacją fryzury. Pakiet trzeci to również makijaż i stylizacja fryzury, ale już 10 zdjęć. Pakiet czwarty, najdroższy to 10 zdjęć i zmiana makijażu podczas sesji. Oczywiście to tylko standardowa oferta. Jeżeli chcesz więcej zdjęć albo nie chcesz w ogóle wizażu lub też chcesz kilka makijaży podczas sesji to nie ma problemu. Na pewno się dogadamy  :-)

 

Vouchery:

Jest to najlepsza forma podarowania komuś bliskiemu sesji

zdjęciowej. Taki prezent wydaje się być mniej szablonowym
i pewnie zaskoczy niejedną obdarowaną nim osobę. Vouchery

odzwierciedlają standardową ofertę i są ważne przez trzy

miesiące od daty zakupu. I tu również możmy być elastyczni

jeżeli chodzi o Twoje wymagania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page