top of page

prywatne sesje zdjęciowe

Dla kogo:

Na pewno nie tylko dla profesjonalnych modelek. Nieważne czy jesteś młodą dziewczyną chcącą spróbować swoich sił
w fotomodelingu, czy też twardym facetem potrzebującym surowych portretów, a może mamą, która by chciała zamrozić
na chwilę czas i uchwycić na zdjęciu swoje jakże szybko rosnące dziecko lub też zakochanym w swojej żonie mężem chcącym sprawić jej niespodziankę i sprezentować sesję zdjęciową. Ważne jest to, że profesjonalnie wykonane zdjęcia mogą sprawić, że Ty poczujesz sie lepiej, sprawisz radość bliskim lub też zmienisz troszkę swój świat. 

 

Jak:

Na sesję umawiamy sie w wygodnym dla Ciebie czasie. Oczywiście jest to zależne od rodzaju i klimatu zdjęć jakie mamy zamiar robić. Przecież na sesję w promieniach słońca nie umówimy sie w zimowe, późne popołudnie. jeżeli wybierasz pakiet
z wizażystką to pomalowanie Cię i stylizacja fryzury mogą potrwać do 1,5 godziny. Sama sesja przeważnie trwa 2-3 godziny. Chyba, że wybierasz opcję ze zmianą wizażu w trakcie więc automatycznie należy dodać czas na kolejny makijaż. W trakcie całej sesji staram się pomagać, ośmielać, czasem opowiadam głupie dowcipy i historie z mojego życia. Głównie po to, żeby atmosfera była luźna i żeby myśli typu: pewnie coś źle robię, pewnie nie umiem pozować, na pewno wyglądam źle, co on sobie o mnie pomyśli, nigdy nie zaprzątały Ci głowy. Wszyscy jesteśmy tu po to, żeby się tak naprawdę dobrze bawić, a przy okazji stworzyć coś pięknego i profesjonalnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakiety:

Standardową ofertę stanowią cztery pakiety. Ceny pakietów zaczynają się od 1200 zł. Najtańszy to 5 w pełni obrobionych zdjęć. Ten pakiet nie obejmuje jednak wizażu. Pakiet drugi to też 5 zdjęć, ale z makijażem
i stylizacją fryzury. Pakiet trzeci to również makijaż i stylizacja fryzury, ale już 10 zdjęć. Pakiet czwarty, najdroższy to 10 zdjęć i zmiana makijażu podczas sesji. Oczywiście to tylko standardowa oferta. Jeżeli chcesz więcej zdjęć albo nie chcesz w ogóle wizażu lub też chcesz kilka makijaży podczas sesji to nie ma problemu. Na pewno się dogadamy  :-)

 

Vouchery:

Jest to najlepsza forma podarowania komuś bliskiemu sesji

zdjęciowej. Taki prezent wydaje się być mniej szablonowym
i pewnie zaskoczy niejedną obdarowaną nim osobę. Vouchery

odzwierciedlają standardową ofertę i są ważne przez trzy

miesiące od daty zakupu. I tu również możmy być elastyczni

jeżeli chodzi o Twoje wymagania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page