top of page

grupowe warsztaty fotograficzne

Dla kogo:

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób bardziej doświadczonych jak i ropoczynających swoją przygodę z fotografią. Oczywiście wymagana jest podstawowa wiedza jak robić zdjęcia i obsługiwać komputer, ale całej reszty nauczysz się w trakcie :-) Ale musisz pamiętać: ja nie uczę i nie pokazuję tego jak powinno się robić zdjęcia czy też nie uczę jedynych i słusznych sposobów retuszu, nie jestem też chodzącą encyklopedią jezeli chodzi np. o Photoshop. Przychodzisz do mnie, żeby zobaczyc i nauczyć sie tego jak ja pracuję, jako dochodzę do tego, że moje zdjęcia wyglądają tak jak wyglądają :-) Pokażę Ci wszystko, żadnych sekretów nie zatrzymam dla siebie. Może sie zdarzyć, że do tych samych rzeczy dochodzisz w inny sposób. Dzięki temu ja ucząc Ciebie również jestem w stanie nauczyć sie czegoś od Ciebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak:

Warsztaty trwają dwa dni. Pierwszego dnia w którym to zawsze towarzyszą nam dwie przepiękne i uzdolnione modelki robimy tylko zdjęcia, natomiast drugiego retuszujemy zdjęcia zrobione dzień wcześniej. Liczba uczestników to 8-12 osób.

 

Podczas warsztatów pokażę Ci:

  • Jak pracować z modelką, zarówno tą doświadczoną i swobodnie czująca się przed obiektywem jak i tą, która ma mniejsze doświadczenie lub nie posiada go wcale.

  • Jak fotografować w świetle dziennym, zastanym i jak to światło najlepiej wykorzystywać.

  • Poznacie możliwości jakie daje fotografia studyjna.

  • Zapoznacie się z tematem pracy ze światłem stałym i błyskowym.

  • Zobaczycie jak wygląda proces postprodukcji oraz nauczycie się technik obróbki i retuszu.

Staram sie utrzymać swobodną atmosferę podczas zajęć. Bo oprócz nauki to musi być również zabawa. Gdy się spotyka tyle kreatywnych osób to nie może być przecież nudno i sztywno

 

Koszt:

Cena za dwa dni warsztatów to 1599 zł. W przypadku gdy chcesz tylko brać udział w drugim dniu w którym zajmujemy sie retuszem wtedy cena wynosi 1099 zł. 

 

Zapisy:

Żeby zarezerwować miejsce należy skontaktować sie ze mną mailowo, poprzez Facebooka lub telefonicznie i wpłacić zadatek w kwocie 800 zł. Tylko wpłacenie zadatku gwarantuje, że Twój udział zostanie potwierdzony :-)

 

Kilka opinii:

 

"Gorąco polecam, bylam, widzialam i warto... mozna wiele wyniesc wiedzy praktycznej i teoretycznej, piekne modelki!!
a przy tym mila atmosfera i swietna ekipa organitzatorow:)"

 Kinga

 

 

"Miałem przyjemność być na warsztatach choć długo się zastanawiałem czy będzie warto. Czy może lepiej kupić sobie jakiś kurs w internecie. Zaryzykowałem i pojechałem do Sagaja i to były bardzo dobrze wydane pieniądze, nauczy Cię nie tylko techniki, ale przede wszystkim podejścia do fotografii. Choć wszyscy Ci opowiadają, że musisz mieć tony sprzętu żeby zrobić dobre zdjęcia to On ci powie: "Ale po co?". I jak się okazuje ma rację. Z całą pewnością zmieni nie tylko Twoje podejście do fotografii, ale zmieni też jakość Twoich zdjęć"

Janusz

 

bottom of page